Pracownik sortowni paczek
  • Szałsza
śląskie, Szałsza, śląskie, Polska
BEFLEXI Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Twój zakres obowiązków

  • Segregowanie przesyłek
  • Obsługa skanera
  • Ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych
  • Rozładowywanie i załadowywanie transportów do innych oddziałów
  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania pracodawcy

  • Dokładność i sumienność
  • Dyspozycyjność do pracy na zmianach nocnych (2:00-7:00)

Pracodawca oferuje

  • Możliwość wyboru dni pracy według dyspozycyjności
  • Umowę zlecenie ze stawką 33,50 zł/h brutto
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Szybkie podpisanie umowy online, bez wychodzenia z domu
  • WYPŁATA TERAZ! - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia już po pierwszym dniu pracy!
  • Podgląd grafików w aplikacji pracowniczej
  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie

  • Praca śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Oborniki Śląskie
  • Pracownik fizyczny śląskie
  • Pracownik fizyczny Stronie Śląskie
  • Pracownik fizyczny Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714