Pracownik Sortowni Paczek 11
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczekMiejsce pracy: ul. POLDEROWA 24, 82-300 ELBLĄGNIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !

Obowiązki

  • rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki;
  • przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata;
  • zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

Wymagania

  • mieć ukończone 18 lat;
  • znaleźć kilka godzin dziennie na pracę [kiedyś pracować trzeba;
  • rzetelnie i sumiennie podchodzić do powierzonych mu zadań;
  • nie bać się pracy fizycznej;

Oferujemy

  • Stawkę w wysokości 29,10 zł brutto/godzina (28,10 zł + 1 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 28,10 zł brutto/godzina za zmianę dzienną)
  • Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;
  • BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII !
  • dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;
  • na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ;
  • godziny pracy: 3:00-8:30/9:00 (wtorek - sobota);
  • wolne soboty i niedziele;

  • Praca Elbląg
  • Pracownik biurowy Elbląg
  • Pracownik fizyczny Elbląg
  • Pracownik kolei Elbląg
  • Pracownik umysłowy Elbląg
  • Pracownik produkcji Elbląg
  • Pracownik ochrony Elbląg
  • Pracownik socjalny Elbląg
  • Pracownik ds. administracji Elbląg
  • Pracownik na wysokościach Elbląg
  • Pracownik instytucji kultury Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544