Pracownik sortowni
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce wykonywania pracy:Gdynia, Wielki Kack

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą
  • Szkolenia, kursy i uprawnienia finansowane przez firmę
  • Dodatkowe benefity: nagrody premiujące wyniki,dofinansowanie kartysportowej, abonamentu medycznego, owocowe poniedziałki
Zadania:
  • Sortowanie makulatury na sortowni (wyjmowanie folii i zanieczyszczeń) – praca stojąca
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych
Wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność współpracy
  • Dokładność, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Pracownik instytucji kultury Gdynia
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246