Pracownik sortowania i przepakowywania
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Grh Polska
21. 8. 2024

Poszukujemy osoby dyspozycyjne i chętne do pracy od zaraz! Nie wymagamy doświadczenia, możesz je zdobyć razem z nami :)

Stanowisko: Pracownik przepakowywania i sortowania komponentów

Miejsce pracy: Głogów Małopolski (Pod Borem)

Opis stanowiska:

• Przepakowywanie i sortowanie metalowych komponentów

• Kontrola jakości/naprawa elementów

• Obsługa ręcznego wózka paletowego

Oferujemy:

• System pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00/14:00-22:00

• Umowę zlecenie

• Stawkę 28,10 zł brutto/h

Wymagania:

• Dobra sprawność fizyczna

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

  • Praca Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536