Pracownik śmieciarki
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
REMAX Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.
Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.
Z nami podejmiesz dobrą pracę!
NOWE WYŻSZE STAWKI OD MAJA!
Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK ŚMIECIARKI
Obowiązki:
• pomoc przy załadunku koszy ze śmieciami do śmieciarki
• zbieranie worków z odpadami segregowanymi
• praca w systemie 1 zmianowym
• znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
Wymagania:
• sprawność fizyczna i manualna
• zaangażowanie
• odpowiedzialność
• sumienność
Oferujemy:
• umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
• transport na trasie Polska – Niemcy - Polska
• transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• zakwaterowanie
• zaliczki wypłacane co tydzień
• możliwość długofalowej współpracy
• premie do 300 €
Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.
Zapraszamy również na naszą stronę www.remax-praca.pl.

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210