Pracownik sklepu z środkami ochrony roślin
  • Kraśniczyn
Kraśniczyn, Kraśniczyn, lubelskie, Polska
Solarcorn
24. 5. 2024

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1992. Naszym celem jest dostarczanie rolnikom wysokiej jakości nasion roślin uprawnych: kukurydzy, rzepaku, zbóż i innych roślin polowych. Ponadto dzięki wykorzystaniu innowacyjnych badań naukowych, wieloletniemu doświadczeniu, oraz doskonałej znajomości spectrum zagadnień związanych z produkcją rolną w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania stosowane obecnie w rolnictwie.Fila Przedsiębiorstwa znajduje się w województwie Lubelskim -Janówek koło Piask

Obowiązki

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej ,środków ochrony roślin ,materiału siewnego
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką firmy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Znajomość podstawowych zasad obsługi klienta
  • Praktyczna Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Kraśniczyn
  • Pracownik produkcji Kraśniczyn
  • Pracownik fizyczny Kraśniczyn
  • Pracownik biurowy Kraśniczyn
  • Kraśniczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064