Pracownik Sklepu z prasą - Stronie Śląskie
  • Bystrzyca Kłodzka
Bystrzyca Kłodzka, Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie, Polska
Świat Prasy Spółka Akcyjna
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż detaliczna i obsługa klienta
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Dbałość o standardy - Warunek konieczny
  • posiadanie uprawnień do obsługi kolektury lotto - Warunek mile widziany
  • praca z prasą

WYMAGANIA:

Doświadczenie w sprzedaży detalicznej i obsłudze klienta - mile widziane

dyspozycyjność i elastyczność

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dbałość o standardy - Warunek konieczny

posiadanie uprawnień do obsługi kolektury lotto - Warunek mile widziany

praca z prasą

Uczciwość

OFERUJEMY:

zdobycie doświadczenia

elastyczny czas pracy

  • Praca Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik fizyczny Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik biurowy Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik produkcji Bystrzyca Kłodzka
  • Bystrzyca Kłodzka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714