PRACOWNIK SKLEPU WIELOBRANŻOWEGO (Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI)
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Kapicy, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 9. 2024
od 2 150 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o porządek na sklepie
- eksponowanie towaru na półkach
- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu
Wymagania:
- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
- Zapał i chęci do pracy
- Ukierunkowanie na klienta
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilną pracę
- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty
- Bezpłatną opiekę medyczną
- Miłą atmosferę w pracy

Inne wymagania
Wymagania:
Oferujemy:

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584