Pracownik Sklepu Wielobranżowego
  • Police
Police, Police, zachodniopomorskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy pracowników do pracy w sklepie w całej Polsce, na stanowisko:

Pracownik sklepu wielobranżowego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę, cały etat lub część etatu
  • rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • respektowanie zapisów KP dotyczących pracy osób niepełnosprawnych: dodatkowe dni urlopu, przerwy, liczba godzin pracy

Zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o porządek na sklepie
  • eksponowanie towaru na półkach
  • pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • zapał i chęci do pracy
  • ukierunkowanie na klienta

  • Praca Police
  • Pracownik biurowy Police
  • Pracownik fizyczny Police
  • Pracownik produkcji Police
  • Police - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521