Pracownik Sklepu Sierpc
  • Sierpc
Sierpc, Sierpc, Mazowieckie, Polska
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
-Cykliczne uzupełnianie asortymentu, który dość dynamicznie się zmienia
-Dbałość o schludny wygląd sklepu poprzez porządkowanie i eksponowanie towaru na półkach
-Pomoc klientowi w wybraniu odpowiedniego towaru
-Obsługa kasy fiskalnej
Wymagania:
-Dyspozycyjność
-Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe
-Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie z elastycznymi godzinami pracy
-Umowę o pracę w wymiarze ½ lub ¾ etatu
-Bezpłatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-Kartę Multisport
-15% zniżki na cały asortyment
Informacje dodatkowe:
Chcesz się rozwijać i być częścią stabilnej ale jednocześnie dynamicznie rozwijającej się marki – Aplikuj.

  • Praca Sierpc
  • Pracownik biurowy Sierpc
  • Pracownik fizyczny Sierpc
  • Pracownik produkcji Sierpc
  • Sierpc - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388