Pracownik sklepu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Woolworth Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Woolworth!

Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i właśnie otwieramy pierwsze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny.

Szukamy osób w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, które chcą się rozwijać razem z nami i są gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • Miła i profesjonalna obsługa klientów na sali sprzedaży oraz przy stanowisku kasowym
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie)
  • Etykietowanie i obniżki cen oraz inwentaryzacja towarów
  • Wsparcie przy otwarciach i inwentaryzacjach nowych sklepów

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę w handlu i sprawia ci ona przyjemność
  • Lubisz pracować z ludźmi i chętnie pracujesz w zespole
  • Jesteś entuzjastyczny i zaangażowany
  • Jesteś gotów pracować w systemie zmianowym, jak również w weekendy

Mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

To oferujemy

  • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy
  • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania
  • Otwartą komunikację opartą o dialog
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
  • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584