Pracownik sklepu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
FRAC DETAL sp. z o. o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Sklepy spożywcze FRAC w Rzeszowie  na ul. Bohaterów 5, na ul. Krakowskiej 20 (galeria "Nowy Świat"), na ul. Podkarpackiej 12a, na ul. Lwowskiej 6, na ul. Chełmońskiego 1, na ul. Pelczara 6c, na ul. Kochanowskiego 29 i na ul. Odrzykońskiej 1

Opis stanowiska
  • obsługa klientów, krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa,wykładanie towarów na lady chłodnicze oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję ( pracownik stoiska mięsnego),
  • przyjmowanie i wykładanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem,  prowadzenie gospodarki magazynowej, obsługa kasy fiskalnej (magazynier-kasjer),
  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca),
  • dokładanie i sortowanie warzyw i owoców, dbanie o ich prawidłową ekspozycję, obsługa kasy fiskalnej (pracownik stoiska owoce/warzywa),
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania
  • książeczka sanepidowska,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • płacę podstawową + premię,
  • możliwość przyuczenia,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • bony towarowe.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080