Pracownik sklepu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FRAC BIS Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Sklepy FRAC w Warszawie na ul. Puławskiej 131, na ul. Świętego Bonifacego 4 (dzielnica Mokotów), na ul. Wiertniczej 88 (dzielnica Wilanów), na ul. Karolkowej 30 (dzielnica Wola) i na ul. Belgradzkiej 6 (dzielnica Ursynów) zatrudnią na stanowisko:

Opis stanowiska
  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie produktów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca),
  • krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa, obsługa klientów, wykładanie produktów na lady chłodnicze (pracownik stoiska mięsnego),
  • dokładanie i sortowanie warzyw i owoców,dbanie o ich prawidłową ekspozycję, obsługa kasy fiskalnej (pracownik stoiska owoce/warzywa),
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania
  • książeczka do celów epidemiologiczno - sanitarnych,
  • dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: płaca zasadnicza plus premia,
  • bony towarowe,
  • możliwość przyuczenia.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228