Pracownik Sezonowy
  • Rawa Mazowiecka, ul. Słowackiego 72 A
łódzkie, Rawa Mazowiecka, ul. Słowackiego 72 A, łódzkie, Polska
Contact Center Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Contact Center sp. z o.o. od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi. Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty produktowej nieustannie dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów a przede wszystkim rynkowych oczekiwań i potrzeb.

Praca na sezon wakacyjny.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników - praca sezonowa!

Maturzysto, zdobądź pierwsze doświadczenie!!!

Zastanawiasz się, jak wykorzystać swoje najdłuższe wakacje w życiu?

Dołącz do nas!

Pracuj z nami, dobrze się baw i zarób na wspaniały wakacyjny wyjazd!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta na infolinii
  • Praca w godz. 8/16 i 11/19.
  • Do przepracowania jedna sobota.
  • Niedziele i święta wolne :)

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 27,70 zł na godzinę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Przyjazną atmosferę
  • Dla osób zamieszkałych powyżej 25 km od Rawy Mazowieckiej dofinansowanie do dojazdu.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659