Pracownik serwisu technicznego - Konserwator- Reda
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Nasza firma mieści się w Redzie Zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy specjalistycznych pracowników technicznych- konserwatorów

Główne obowiązki:

-        realizacja prac konserwacyjnych oraz remontowych

-        naprawa wykrytych nieprawidłowości w działaniu obiektów należących do firmy diagnostyka

-        naprawa usterek (urządzenia gastronomiczne: elektryczne, gazowe, mechaniczne- miksery/mieszalniki)

Wymagania:

-        umiejętność pracy w zespole

-        prawo jazdy kat. B

-        uprawnienia SEP z grupy G1, G2, G3, najlepiej zarówno na eksploatację (E) jak i dozór (D)

-        gotowość do pracy zmianowej- również w weekendy

Oferujemy:

-        stabilną pracę niezależną od fal pandemii

-        wynagrodzenie (od 33,50 zł do 36,5 zł brutto/h)

-        ciepły posiłek regeneracyjny oraz miłą atmosferę w zgranym zespole

Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub wysyłanie cv przez platformę olx

  • Praca Gdańsk
  • Konserwator Gdańsk
  • Konserwator Pruszcz Gdański
  • Konserwator Nowy Dwór Gdański
  • Konserwator Starogard Gdański
  • Konserwator gdański
  • Konserwator zabytków Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864