Pracownik serwisu sprzątającego - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
12. 9. 2024

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego

Obiekt: placówka oświatowa

Miejsce pracy: Szczecin, Ul. Wojska Polskiego

Zadania:

  • utrzymanie czystości na obiekcie
  • praca w godzinach:

    17:00-21:00

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • doświadczenie w obsłudze maszyny myjącej

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • stawka 21 zł netto/h
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych LUX MED i ubezpieczenia
  • zakładowy fundusz socjalny
  • szkolenie wstępne

Z racji tego że jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej to zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków i dojazdów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w godz. 8-16 (pon.-pt.) pod nr 7.8.5. 5.5.1. 1.3.1.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567