Pracownik serwisu sprzątającego
  • Błonie, k. Warszawy 15km od Teresina, Grodziska Mazowieckiego oraz Ożarowa Mazowieckiego)
mazowieckie, Błonie, k. Warszawy 15km od Teresina, Grodziska Mazowieckiego oraz Ożarowa Mazowieckiego), mazowieckie, Polska
Euroser Dairy Group
11. 9. 2024

EUROSER Dairy Group to firma istniejąca od ponad 20 lat. Jesteśmy dystrybutorem produktów nabiałowych marek Premium. Nasze produkty dostarczamy do 13 rynków Europy środkowej i wschodniej.
Co oferujemy?

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: podstawa od 4400 zł brutto + premie 850 zł brutto miesięcznie,
  • 3000 zł brutto premii rocznej,
  • 100 zł miesięcznie - dofinansowanie do posiłków w postaci karty przedpłaconej,
  • bon do 500 zł za polecenie pracownika,
  • bogaty pakiet benefitów tj.:

    • darmowy pakiet Lux Med VIP i ubezpieczenie na życie Allianz,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • bony Sodexo- okolicznościowe (np. na święta),

  • możliwość awansu i podwyżki,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie do pracy i wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia.

Codziennie obowiązki:

  • utrzymanie czystości i porządku w hali produkcyjnej (maszyny: krojące i pakujące),
  • obsługa zmywarek,
  • kontrola stanów środków czystości,
  • przestrzeganie zasad BHP i jakości.

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, praca od pon. – pt. (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00).

Praca w temperaturze od +4 do +11 stopni Celsjusza. Zapewniamy ciepłą odzież roboczą.

Masz dodatkowe pytania lub jesteś zainteresowany/a ofertą pracy? Zadzwoń do nas.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567