PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Konko S.A.
12. 9. 2024

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • utrzymanie w czystości i porządku pomieszczeń przydzielonych do sprzątania
  • porządkowanie otoczenia stanowisk pracy – biurek, szafek, podłóg, pomieszczeń socjalnych (toalety, łazienki, szatnie, kantyny), pomieszczeń użytkowych, ciągów komunikacyjnych w tym schodów
  • czyszczenie powierzchni przy użyciu narzędzi wspomagających sprzątanie
  • usuwanie zanieczyszczeń i opróżnianie pojemników na odpady
  • uzupełnianie środków czystości w toaletach oraz kantynach
  • dbanie o czystość okien
  • informowanie o usterkach i awariach wymagających napraw w sprzątanych pomieszczeniach

Wymagania

  • gotowość do pracy pon. – pt. w godzinach: 14.00 - 20.00
  • schludność, czystość
  • systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków

Oferujemy

  • pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy (BHP)
  • świadczenia z ZFŚS ("wczasy pod gruszą")

  • Praca Mysłowice
  • Pracownik fizyczny Mysłowice
  • Pracownik produkcji Mysłowice
  • Pracownik biurowy Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536