Pracownik serwisu sprzątającego
  • Lubartów
Lublin, Lubartów, Lubelskie, Polska
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Podstawowe obowiązki:
• utrzymanie stałej czystości w pomieszczeniach biurowych
• sprzątanie korytarzy, toalet,
• odkurzanie, wycieranie podłóg zmywalnych,
• codzienne uzupełnianie papieru ręcznikowego i toaletowego , mydła w płynie w toaletach.
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w sprzątaniu obiektów użyteczności publicznej,
• zaświadczenie o niekaralności,
• umiejętność pracy w zespole, sumienność oraz dokładność.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
• zdobycie doświadczenia zawodowego,
• szkolenie niezbędne do wykonywanych zadań,
• pracę stacjonarną,
• pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.
Udział w rekrutacji w ramach projektu "Kariera bez granic", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584