Pracownik serwisu sprzątającego
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
ENCKEL Sp. o.o.
11. 9. 2024

Firma Enckel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8 zatrudni osobę na stanowisku:
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości i porządku pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych innych pomieszczeń/ciągów komunikacyjnych znajdujących się na terenie obiektu.
WYMAGANIA:
- dokładność i sumienność
- umiejętność organizacji pracy własnej
OFERUJEMY:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na 1/2 etatu
- długofalowe zatrudnienie
- niezbędne narzędzia do pracy
- przyjazną atmosferę
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567