Pracownik Serwisu Sprzątającego - 4h dziennie, Międzychód
  • Międzychód
Międzychód, Międzychód, wielkopolskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
22. 3. 2024

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego

Obiekt: Biurowy

Miejsce pracy: Międzychód, Ul. Pocztowa

Zadania:

  • utrzymanie czystości na danym obiekcie
  • praca w systemie dziennym pon. - pt. po 4h dziennie!
  • preferowane godziny poranne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku pracy
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowa zlecenie ze stawką 27,70 brutto/h
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych LUX MED i ubezpieczenia
  • zakładowy fundusz socjalny

  • Praca Międzychód
  • Pracownik fizyczny Międzychód
  • Pracownik biurowy Międzychód
  • Pracownik produkcji Międzychód
  • Międzychód - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551