PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Enckel Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Firma Enckel Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie ul. Strefowa 8, zatrudni PRACOWNIKA SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Obowiązki

  • Utrzymanie czystości i porządku pomieszczeń biurowych, sanitarnych, socjalnych innych pomieszczeń/ciągów komunikacyjnych znajdujących się na terenie obiektu.

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na 1/2 etatu (godziny do uzgodnienia)
  • długofalowe zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę

  • Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584