Pracownik Serwisu Restauracyjnego
  • Siemiatycze
Siemiatycze, Siemiatycze, podlaskie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta i tworzenie pozytywnych relacji
  • Przygotowanie potraw zgodnie z najwyższymi standardami
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • Obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Sanitarno-epidemiologiczne badania, lub gotowość do ich dopełnienia
  • Doświadczenie w gastronomii lub obsłudze kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy Ci:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie)
  • Stabilne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w przyjaznym, młodym zespole

  • Praca Siemiatycze
  • Pracownik biurowy Siemiatycze
  • Pracownik fizyczny Siemiatycze
  • Pracownik produkcji Siemiatycze
  • Siemiatycze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563