Pracownik serwisu porządkowego - od zaraz
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
6. 6. 2024

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Serwisu Porządkowego

Miejsce pracy: Koszalin, Ul. Chałubińskiego

Zadania:

  • utrzymanie czystości na danym obiekcie
  • praca w godz. 07:00-15:00

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • mile widziane doświadczenie pracy w warunkach szpitalnych

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych i ubezpieczenia
  • zakładowy fundusz socjalny
  • szkolenie wstępne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w godz. 8-16 (pon.-pt.) pod nr 7.8.5. 5.5.1. 1.3.1.

  • Praca Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Koszalin
  • Pracownik utrzymania ruchu Koszalin
  • Pracownik ds. administracji Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080