PRACOWNIK SERWISU ELEKTRONICZNEGO (NR 0868)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Mokra 31, 85-834 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
"ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 4. 2024
od 27,7 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Jakie będą Twoje zadania?
* Przygotowanie urządzeń elektronicznych do wykonania testu.
* Rozkręcanie, czyszczenie dekoderów, modemów lub terminali płatniczych.
* Wymiana komponentów.
* Pakowanie gotowych urządzeń wraz z potrzebnymi akcesoriami.
Co możemy Ci zaoferować?
* Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie to nasza podstawa.
* Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
* Długofalową współpracę - szukamy osób, które będą chciały rozwijać się z nami.
* Dofinansowanie do smacznych, domowych posiłków wydawanych na stołówce - bo dobrze jedzone, to dobrze pracuje!
* Premie kwartalne - docenimy Twój wkład w nasz sukces.
* Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki - nawet jeśli nie masz doświadczenia, chętnie Cię nauczymy!
* Dostęp do karty Multisport, pakietu medycznego Luxmed, ubezpieczenia grupowego - dbamy o Twoje zdrowie i kondycję.
* Parking dla pracowników - wygodne miejsce parkingowe zawsze na Ciebie czeka.
Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową, umowa zlecenie.

Inne wymagania
Aplikuj, jeśli...
Masz podstawową znajomość obsługi komputera oraz zdolności manualne.
Jesteś pełnoletni/a.
Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (III zmiany pon-pt).
Jesteś osobą ambitną, która szybko i chętnie się uczy - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448