Pracownik serwisowy - sprzątanie biur
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
28. 3. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Sprzątanie powierzchni biurowych, recepcji, holi windowych
  • Odkurzanie wykładzin
  • Mycie ekspresów
  • Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 7:00- 11:00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

  • Praca Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714