Pracownik sekretariatu z językiem angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
17. 10. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne dla studentów i wykładowców
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem studiów (w formie papierowej i elektronicznej)
  • Organizacja wydarzeń dla studentów międzynarodowych
  • Przygotowywanie sprawozdań oraz zestawień

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776