Pracownik sekretariatu w przedszkolu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
18. 5. 2024

Do przedszkola Ziarno na Białołęce poszukujemy :Pracownika sekretariatuMiejsce pracy : Modlińska 184 aJeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę w otoczeniu dzieci to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą:

Obowiązki

  • obsługa administracyjna sekretariatu przedszkola
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów, rodziców
  • rejestr dokumentów przychodzących oraz wychodzących
  • bieżąca współpraca z pracownikami przedszkola

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane osoby ze statusem ucznia bądź studenta )
  • doświadczenia na stanowisku administracyjnym
  • znajomości programu SIO- mile widziane
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • łatwości w podejmowaniu decyzji
  • wielozadaniowości
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • pracę w godzinach 8-16
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
  • pracę w życzliwej atmosferze
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064