Pracownik sekretariatu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kancelaria Komornika Sądowego
24. 9. 2024

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie Dawid Paleczny prowadzi rekrutację na stanowisko:
Pracownik sekretariatu Oferujemy możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Zakres obowiązków:
wysyłka korespondencji pocztą tradycyjną i elektroniczną
rejestracja korespondencji przychodzącej
uzupełnianie oraz przygotowywanie akt egzekucyjnych
segregacja pism i zwrotów korespondencji
kontakt telefoniczny ze stronami postępowań
pierwszy kontakt z interesantami w kancelarii
wsparcie zespołu w bieżących pracach biurowych
Od kandydatów wymagamy:
samodzielności i dynamiczności działania
sumienności, skrupulatności
inicjatywy
kreatywnego podejścia do problemów
komunikatywności
umiejętność pracy pod presją czasu
zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
wysokiej kultury osobistej
mile widziani studenci prawa lub administracji (studia zaoczne)
Kandydatom oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa znanej jedynie wąskiej grupie specjalistów
pracę w młodym, dynamicznym zespole
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836