PRACOWNIK SEKRETARIATU
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Poradnia Alter
13. 4. 2024

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ALTER w Sosnowcu poszukuje pracownika sekretariatu
Zakres obowiązków to m.in.:
- obsługa klienta (stacjonarnie, telefonicznie), odpowiadanie na maile,
- przygotowanie i uzupełnianie kartoteki,
- umawianie i potwierdzanie wizyt,
- przyjmowanie płatności,
- dbanie o właściwe zabezpieczenie i archiwizację dokumentacji poradni,
- wysyłka oraz odbiór poczty, przesyłki kurierskie,
- nadzór nad przepływem informacji oraz dokumentów w firmie.
- obsługa urządzeń biurowych.
Wymagane umiejętności to m.in.:
- umiejętność planowania i organizacji własnego czasu, wyznaczania priorytetów,
- samodzielność w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność,
- zaangażowanie, dokładność, systematyczność, komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość obsługi pakietu MS Office,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy pracę :
- na umowę zlecenie,
- elastyczny czas pracy (praca w dwóch zmianach - 8:00-16, 11-19)
- pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres mailowy Poradni.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z osobami, które mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie.
Zapraszamy do Naszego zespołu!!!!

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik na wysokościach Sosnowiec
  • Pracownik instytucji kultury Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659