PRACOWNIK RESTAURACJI
  • Zambrów
Zambrów, Zambrów, podlaskie, Polska
Sokół Partner Karolina Rutkowska
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ostrowska 110, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: obszar produkcji - praca przy grillu, frytownicach, tosterach i garnirowaniu; obszar sprzedaży - przygotowywanie napojów i deserów, praca przy kasie i obsługa klientów, prace magazynowe (transport ręczny i z wykorzystaniem podręcznego sprzętu), w tym prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji; prace porządkowe i utrzymywanie czystości w restauracji i na terenie zewnętrznym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 25,5 PLN

Opis wynagrodzenia: 3/4 etatu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: Karolina Sokół

Adres: Warszawska 63, 05-300 Stojadła, powiat: miński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne

  • Praca Zambrów
  • Pracownik fizyczny Zambrów
  • Pracownik biurowy Zambrów
  • Pracownik produkcji Zambrów
  • Zambrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567