Pracownik Restauracji
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Silesian Voivodeship, Polska
Max Poland Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o nasze standardy działania - tak, jesteśmy szaleni na punkcie jakości
  • będziesz członkiem zespołu: staniesz na kasie, przygotujesz posiłki, zadbasz o czystość i pomożesz w uzupełnianiu produktów

Nasze wymagania

  • orientacja na Gościa
  • chęć nauki
  • dużo uśmiechu i pozytywnej energii

To oferujemy

  • dobrze wysmażona umowa o pracę
  • 28,50-29,50 PLN/h brutto wynagrodzenia
  • bonus za polecenie znajomych do pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • karta zniżkowa, którą wykorzystasz we wszystkich naszych restauracjach
  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • konkursy, które pozwolą Ci zarobić jeszcze więcej
  • płatne szkolenie wprowadzające w świat MAXa
  • dodatek dojazdowy 14,5 pln za każdy przepracowany dzień

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako kierownik zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji?

Tak, rozwój to część naszej kultury.

Wybieraj z naszego

zrównoważonego menu.

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik fizyczny Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik ochrony Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik produkcji Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik socjalny Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik biurowy Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik kolei Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik umysłowy Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik administracyjno - biurowy Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik utrzymania ruchu Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik ds. administracji Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851