Pracownik restauracji
  • Warszawa, ul. Kopijników 42
mazowieckie, Warszawa, ul. Kopijników 42, mazowieckie, Polska
Burneika Burger
30. 3. 2024

Pomysł na Burneika Burger zrodził się z pasji i zamiłowania do dobrego jedzenia. Nasze burgery robione są według receptury Roberta i Kai Burneika z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników. Bazujemy na 100% wołowinie, świeżych warzywach oraz codziennie wypiekanych bułkach. Nasza koncepcja opiera się na prostym menu i jak najmniejszej ilości składników. Stawiamy na jakość i smak! W Burneika Burger masz pewność, że otrzymasz świeżego i soczystego burgera przygotowanego z największą pieczołowitością.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośredni kontakt z klientem
  • sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji
  • obsługa kasy fiskalnej
  • realizacja targetów sprzedaży
  • obsługa grilla, prace kuchenne

WYMAGAMY:

  • status studenta
  • książeczka sanepidowska
  • punktualność
  • doświadczenie w gastronomii
  • motywacji do pracy

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny i bonusowy
  • możliwość rozwoju w firmie

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075