Pracownik restauracji – na weekendy
  • Opole
Opole, Opole, Polska
McDonalds Polska
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dlaczego warto ?

McDonalds to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia.

Praca w weekendy

Miejsce pracy: Opole

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowujesz posiłki,
  • Obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność
  • Dbasz o porządek

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy.
  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).
  • Stawka 25,25 zł/godz ,
  • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Od tego są: nasz elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy!
  • Zapewniamy umowe o prace ,
  • Etat dostosujemy do Twoich planów życiowych, u Nas nie ma problemu pracować na 3/4, 1/2 czy nawet 1/4 etatu,
  • Wypłata zawsze jest na czas,
  • Dokładamy bonifikarte, a w dni pracy można skorzystać z programu rabatowego,
  • Możliwość nabycia karty sportowej Medicover

  • Praca Opole
  • Pracownik na wysokościach Opole
  • Pracownik fizyczny Opole
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik kolei Opole
  • Pracownik umysłowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik ochrony Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659