Pracownik rejestracji w placówce medycznej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

HR SIGMA Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
11.04.2024
Numer referencyjny
15147_13766

Zadania:

  • Pierwszy kontakt z pacjentem w placówce: przywitanie, informowanie o dostępnych usługach,
  • Rejestracja pacjentów na wizyty, zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • Przyjmowanie i rejestrowanie płatności za usługi,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania pacjentów oraz kierowanie ich do odpowiednich specjalistów,
  • Dbanie o porządek w recepcji i aktualność dostępnych materiałów informacyjnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Empatia i umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentami i zespołem.

Oferta pracodawcy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Dla naszego cenionego klienta, dynamicznie rozwijającej się placówki medycznej, poszukujemy zaangażowanych i komunikatywnych osób na stanowisko Pracownika Rejestracji. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie pracę z ludźmi i pragną mieć realny wpływ na poprawę jakości opieki zdrowotnej.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik sterylizacji medycznej Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315