Pracownik Recepcji - praca nocna
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik Recepcji (praca nocna)

Numer ref. Numer ref. REC/MS/11/2023

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

-obsługa gości obiektu,

-dbałość o zachowanie standardów w bezpośredniej obsłudze gości,

-identyfikacja potrzeb klienta.

Wymagania:

- praktyczna znajomość programów hotelowych oraz MS Office,

- wysoka kultura osobista,

- samodzielność w działaniu,

- zaangażowania i elastyczności.

Oferujemy:

- stałą i stabilną pracę,

- pracę głównie w godzinach nocnych,

- umowę o pracę tymczasową,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV poprzez portal w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293