Pracownik Recepcji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, sieci klubów fitness,  poszukujemy Pracownika Recepcji w Nowym Sączu.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • Obsługa klientów w pełnym zakresie
  • Nadzór nad wejściami do klubu
  • Zarządzanie kartami systemowymi
  • Odpowiadanie na pytania klientów
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Prezentacja oferty klubu
  • Oprowadzanie klientów po klubie
  • Sprzedaż karnetów i produktów z Fit Baru
  • Kontaktowanie się z klientami telefonicznie
  • Przedłużanie umów członkowskich
  • Umawianie spotkań z potencjalnymi członkami klubu
  • Kontakt z klientami zalegającymi z płatnościami
  • Utrzymywanie porządku w klubie
  • Aktywne uczestnictwo w życiu klubu

Oferujemy:

  •  Elastyczne godziny pracy, które z łatwością dostosujesz do innych obowiązków
  • Stawkę godzinową
  • Atrakcyjny system bonusów uzależnionych od wyników sprzedażowych
  •  Pakiet szkoleń wstępnych związanych z obsługą naszych aplikacji, standardami obsługi Klienta i technikami sprzedaży

Wymagania

  • Dostępność co najmniej 4 dni w tygodniu oraz dwa weekendy w miesiącu
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Duża dawka pozytywnej energii i uśmiechu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Pracownik socjalny Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Pracownik na wysokościach Nowy Sącz
  • Pracownik instytucji kultury Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662