Pracownik recepcji nocnej w Hotelu
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
Grupa Drakkar
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik recepcji nocnej w Hotelu.
Miejscowości :
Rumia.
PRACA W SYSTEMIE: od 12 do 14 GODZIN PRACY/24 GODZIN WOLNE
OBOWIĄZKI: * ochrona osób i mienia na terenie chronionego obiektu * obserwacja monitoringu * obsługa osób wchodzących na teren chronionego obiektu
informowanie administratora obiektu oraz konserwatora o usterkach itp.
WYMAGANIA: * mile widziane doświadczenie * niekaralność * dyspozycyjność * komunikatywność * kultura osobista * odpowiedzialność i zaangażowanie * znajomość centrali ppoż. * skrupulatność i dokładność
OFERUJEMY:
- PRACA OD ZARAZ
- praca w stabilnej i ugruntowanej firmie
- umundurowanie stosowne do pory roku
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od
poniedziałku do piątku w godzinach 17-21 pod numerem telefonu:
796-306-029 wysłać CV ZE ZDJĘCIEM na adres @

  • Praca Rumia
  • Pracownik fizyczny Rumia
  • Pracownik produkcji Rumia
  • Pracownik biurowy Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864