Pracownik Recepcji Mercedes-Benz
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;
  • Obsługa rozmów telefonicznych, ustalanie terminów;
  • Komplementowanie i archiwizacja dokumentacji;
  • Miejsce pracy w siedzibie firmy: Stare Bielice k. Koszalina.

Nasze wymagania

  • Otwarte usposobienie i aktywna postawa w działaniu;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Wykształcenie, co najmniej średnie, mile widziane ekonomiczne;
  • Obsługa pakietu Microsoft Office;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność energicznego działania – również pod presją czasu.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w ambitnym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w renomowanej firmie z długoletnią tradycją na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska "Recepcja MB Koszalin".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Koszalin
  • Pracownik utrzymania ruchu Koszalin
  • Pracownik ds. administracji Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696