Pracownik Recepcji Medycznej
  • Warszawa, Ochota, Blisko Żwirki i Wigury
mazowieckie, Warszawa, Ochota, Blisko Żwirki i Wigury, mazowieckie, Polska
Przychodnia SPORTSLAB
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kameralną placówką medyczną skupiającą w swoich szeregach pasjonatów swoich profesji: kardiologów, ortopedów, dietetyków, fizjologów i fizjoterapeutów. Wzajemny szacunek do swojej pracy i pracy innych współpracowników pozwala zająć się pacjentem kompleksowo i skutecznie leczyć różnorodne schorzenia. Wiedza, doświadczenie i ciągły głód samorozwoju ciągle poszerza nasz horyzont i sprawia, że placówka systematycznie się rozwija.

W naszej firmie kierujemy się następującymi wartościami oraz zasadami (nasza kultura organizacyjna):

  • Na pierwszym miejscu stawiamy …WSPÓŁPRACĘ ORAZ  WZAJEMNY SZACUNEK DO PRACY I PRACOWNIKÓW
  • Równie ważna jest dla nas DOBRA, SWOBODNA’ ATMOSFERA W PRACY
  • A także SZCZEROŚĆ i UCZCIWOŚĆ wobec siebie nawzajem
  • Cenimy CHĘĆ ROZWOJU I SAMODOSKONALENIA SIĘ
  • Oczekujemy POZYTYWNEGO NASTAWIENIA DO PRACY I SIEBIE NAWZAJEM
  • Uważamy, że PIENIĄDZE SĄ KONSEKWENCJĄ NASZEJ PRACY

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie oraz szukasz miejsca pracy, które będzie dla Ciebie drugim domem, to zapraszamy do złożenia swojej propozycji współpracy.

Jeśli:

  • Rozmawiając z ludźmi czujesz się jak przysłowiowa „ryba w wodzie” a dobre słowo od profesjonalnie obsłużonego klienta daje Ci satysfakcję i paliwo do działania
  • Kontakt ze sporą ilością pacjentów raczej Cię napędza niż męczy i przytłacza
  • Potrafisz komunikować się w sposób klarowny i precyzyjny, bez niepotrzebnego ‘lania wody’
  • Jesteś osobą zorganizowaną i skrupulatną, lubisz utrzymywać wokół siebie ład i porządek
  • Wszechstronność, cierpliwość i zrozumienie to twoje drugie imię, potrafisz sprawnie wystawić fakturę, załagodzić sytuację jeśli zniecierpliwiony klient musi poczekać 20 min. dłużej na swoją kolej i w międzyczasie odebrać telefon i doradzić zmartwionemu klientowi, który specjalista z naszych szeregów zaopiekuję się nim najlepiej
  • Masz w sobie żyłkę dobrego stratega, wiesz co zrobić żeby proces działał lepiej i sprawniej i chętnie się tym dzielisz
  • Lubisz pracę przy komputerze z telefonem w ręce i nie zniechęcają Cię powtarzalne czynności
  • Lubisz być odpowiedzialnym za swój kawałek ogródka, decydować o procesach, które wykonujesz na co dzień i bierzesz za to pełną odpowiedzialność, czyli, innymi słowy, jesteś odpowiedzialny
  • Lubisz ludzi, a ułatwianie życia innym daje Ci autentyczną radość i poczucie sprawczości
  • Nicnierobienie nie leży w Twojej naturze

To być może jesteś tą osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem pasjonatki do rozmowy z pacjentami (telefonicznej/bezpośredniej/mailowej) w naszej przychodni, która będzie równocześnie samodzielnym pracownikiem na stanowisku recepcjonistki medycznej.

Czym będziesz się zajmować, jeśli do nas dołączysz?

Centrum Diagnostyki Sportowej SPORTSLAB to placówka, która z jednej strony pomaga ludziom uporać się z bólem czy niepokojącymi objawami zdrowotnymi, z drugiej zaś dopinguje zdrowych zawodników do szybszego osiągania swoich celów sportowych. Naszym wyzwaniem jest profesjonalna obsługa ludzi, którzy szukają pomocy w naszej placówce, w taki sposób, by czuli się odpowiednio zaopiekowani. Stanowisko recepcjonistki stanowi istne ‘centrum dowodzenia’ takiego procesu.

Czyli w praktyce Twoje obowiązki to:

  • Będziesz obsługiwać pacjentów w sposób bezpośredni oraz telefonicznie (umawiać pacjentów na wizyty, sugerować odpowiedni proces leczenia, potwierdzać obecność pacjenta na wizycie)
  • Będziesz pobierać płatność za wykonane w placówce usługi i wystawiać za nie paragony lub faktury
  • Będziesz dbać o odpowiednią dokumentację odbytych wizyt w systemie, na którym pracujemy
  • Będziesz przygotowywać stanowisko pracy specjalistom, zanim rozpoczną pracę w danym dniu (zadbasz o papier w drukarce, włączysz odpowiedni sprzęt, sprawdzisz czy wszystkie niezbędne elementy są na swoim miejscu)
  • A poza tym będziesz dbać o ogólny wizerunek placówki (np. jeśli w toalecie skończy się papier toaletowy, wymienisz go na nowy)
  • Będziesz na bieżąco koordynować grafik lekarzy, eliminować potencjalne ‘konflikty’ w kalendarzu
  • Będziesz też odpowiednio koordynować proces od przyjścia pacjenta do placówki do ustalenia dalszego procesu leczenia
  • Będziesz udzielać pacjentom informacji o usługach medycznych wykonywanych w naszej placówce
  • A poza tym będziesz czynnie uczestniczyć w większych projektach mających na celu pozyskanie i obsługę większych grup pacjentów (koordynacja pracy przy obsłudze pacjentów dla badań naukowych, szukanie zainteresowanych współpracą grup sportowych i ich obsługa)
  • Będziesz mieć też bardzo dużo przestrzeni na własne pomysły, jak jeszcze lepiej wykorzystać wspólne działania dla rozwoju naszej firmy, których to pomysłów z chęcią wysłuchamy i pomożemy je wdrożyć w życie

  • Zgadzasz się ze wszystkimi zagadnieniami z pierwszej części ogłoszenia
  • W przeszłości pracowałeś na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta i ta praca sprawiała Ci radość
  • Potrafisz posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie (obsłużyć anglojęzycznego pacjenta)
  • Czujesz się swobodnie w komunikacji z pacjentem
  • Szybko przyswajasz wiedzę z zakresu wykonywanych przez nas usług medycznych
  • Jesteś dopasowany do naszego zespołu i stylu bycia przychodni SPORTSLAB (dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej podanej poniżej i uczciwie oceń, czy do nas pasujesz).

Uwaga: Nie wymagamy abyś od razu wszystko potrafił/potrafiła – jeśli chcesz się uczyć, to bez problemu nauczymy Cię tego, co musisz wiedzieć, aby pracować w naszym zespole.

Choć oczywiście bardzo chętnie zobaczymy u Ciebie następujące umiejętności i cechy:

  • Poprawne wysławianie się w j.polskim (fajnie, jeśli jesteś osobą komunikatywną)
  • Umiejętność komunikacji w j. angielskim (w mowie i piśmie)
  • Mile widziane są osoby zorganizowane, opanowane i dbające o porządek wokół siebie
  • Ważną dla nas cechą jest pozytywne nastawienie (optymista/realista)

Oferujemy:

  • Pracę w zespole, gdzie każdy szanuje to co robisz, bo to co robisz jest naprawdę ważne
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie brutto (zależnie od umiejętności i doświadczenia) w przedziale 5 100  zł - 6 850  zł (czyli 3 800 zł - 5 000  zł ‘na rękę’ na umowie o pracę)
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Forma umowy: okres wdrożenia na czas określony, potem na stałe – czyli na czas nieokreślony
  • Czas pracy: pełny wymiar czasowy (40 godz. tygodniowo )
  • Praca w systemie zmianowym (8 godzin dziennie w zakresie, kiedy działa przychodnia, czyli pomiędzy 8.00 a  20.00 – konkretne godziny pracy ustalimy wraz z członkami zespołu)

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584