Pracownik Recepcji Medycznej
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Masovian Voivodeship, Polska
MEDIKAR
2. 9. 2024

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno jest placówką oferującą kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach świadczeń psychiatrycznych i psychologicznych dla ponad 160 tys. dorosłych mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego.

Opis stanowiska:

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem;
  • prace administracyjne związane z obsługą pacjenta;
  • współpraca z personelem medycznym;
  • rejestracja usług medycznych (internetowa, telefoniczna, bezpośrednia);
  • obsługa systemów informatycznych - wprowadzanie danych;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz placówki.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (od pon. do piątku w godzinach 8:00-20:00);
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego;
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowę zlecenie lub kontrakt B2B);
  • szkolenia wewnętrzne.

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Pracownik fizyczny Konstancin-Jeziorna
  • Pracownik biurowy Konstancin-Jeziorna
  • Pracownik produkcji Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567