Pracownik recepcji/kancelarii - Komorniki k. Poznania
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik recepcji/kancelarii

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości na recepcji oraz wsparcie administracyjno-biurowe pracowników
  • Zarządzanie centralą telefoniczną i ogólną skrzynką firmową
  • Zarządzanie przesyłkami wychodzącymi i przychodzącymi
  • Obsługa wewnętrznego systemu, w tym prowadzenie zestawień kosztów oraz opisów faktur
  • Skanowanie dokumentów takich jak faktury, pisma przychodzące, umowy niehandlowe
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji, archiwizacja dokumentów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca stacjonarna, jednozmianowa
  • Samodzielne zadania, które pomogą w budowaniu relacji wewnątrz organizacji
  • Dynamiczne środowisko pracy, a także stały kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania

  • Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Dobre planowanie i organizowanie pracy własnej i umiejętność dostosowywania się do zmieniających się wytycznych
  • Komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Skrupulatność i zaangażowanie
  • Samodzielna w podejmowaniu działań i decyzji
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel)
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji będzie dodatkowym atutem

Mile widziany:

  • Komunikatywny angielski

  • Praca Komorniki
  • Pracownik fizyczny Komorniki
  • Pracownik biurowy Komorniki
  • Pracownik produkcji Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567