Pracownik Recepcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
19. 4. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

- czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe;

- kontakty z dostawcami i kontrahentami;

- organizacja i obsługa spotkań;

- przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników;

- administracyjne wsparcie dla działu kadrowo-księgowego (przygotowywanie umów, wprowadzanie faktur);

- koordynacja korespondencji i dystrybucja poczty;

- kontakt z instytucjami i urzędami

Profil Kandydata

- doświadczenie na podobnym stanowisku- warunek konieczny
- preferowane wykształcenie wyższe (zarządzanie, administracja, ekonomia)

- doskonała znajomość pakietu Office;

- zdolność ustalania priorytetów,

- umiejętność tworzenia dokumentacji biurowej,

- postawa proaktywna, samodzielność w działaniu,

- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy:

- pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę od poniedziałku do piątku w g.8:00-16:00

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ ZAINTERESOWANA APLIKUJ WRAZ Z CV !!!

ODDZWONIMY I POROZMAWIAMY O OFERCIE !!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Inny

Zawód/Specjalizacja: Sekretariat

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532