Pracownik recepcji
  • 00-105 Warszawa
mazowieckie, 00-105 Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o.  zatrudni na stanowisko

Pracownik  Recepcji

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Praca zmianowa w godz. 7-19 od poniedziałku do niedzieli  (elastyczny grafik  np.  dwa dni pracy, dwa dni wolnego)

Oferujemy:

-         Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-         Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

-         Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia po okresie próbnym na umowę o pracę

-         Po okresie próbnym benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne),

Zadania:

-         Prowadzenie ewidencji gości

-         Wydawanie kart i kluczy

-         Obsługa klientów

-         Kontakt z najemcami

Zainteresowane osoby proszę wysyłać swoje CV

Wymagania

Wymagania :

-         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-         Chęć do podjęcia pracy na stałe

-         dyspozycyjność pracy w systemie  zmianowym 12 godzinnym

-          niekaralność,

-          Znajomość pakietu MS Office

-         znajomość j. angielskiego na poziomie  podstawowym

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055