Pracownik przygotowania produkcji-Magazynier
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Biogened S.A.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Naważanie surowców wykorzystywanych do produkcji mas kosmetycznych,
  • Kontrola i nadzór nad wydawaniem naważek na oddziały produkcyjne,
  • Przyjmowanie, wydawanie towarów do/z magazynu,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i/lub produkcyjnej,
  • Obsługa wózka widłowego;
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Przestrzeganie procedur obowiązujących w Dziale,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 13:45-21:45)
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia,
  • wolne weekendy (istnieje możliwość pracy dodatkowej w niektóre soboty dla chętnych)
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników,
  • możliwość zakupu naszych kosmetyków w sklepiku firmowym
  • każdego dnia pyszne polskie jabłka
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • 3 imprezy integracyjne w roku: Dzień Dziecka, Urodziny Dermedic, Wigilia firmowa

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567