Pracownik przygotowania produkcji - linia rozlewu (m/k)
  • Rabowice, k. Swarzędza
wielkopolskie, Rabowice, k. Swarzędza, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
5. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta kosmetyków i chemii gospodarczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • praca na planie produkcyjnym,
  • przygotowywanie mieszanek na poszczególne linie produkcyjne według receptury,
  • przygotowywanie surowców,
  • dorabianie mieszanek (np. żele, szampony),
  • pobieranie wózkiem widłowym surowców z magazynu,
  • odpowiedzialność przy ważeniu surowców (gramy, kilogramy),
  • zachowanie tajemnicy receptury,
  • obsługa systemu SAP - rozliczenie surowców do produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub na magazynie,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.),
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i sprawność działania,
  • zdolność adaptacji do zmian i nowych warunków,
  • logiczne myślenie.

Mile widziane:

  • znajomość SAP,
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • wynagrodzenie 6 000 - 7 000 zł brutto,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta MultiSport,
  • opieka medyczna na terenie zakładu,
  • parking pracowniczy,
  • sklep zakładowy,
  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym z Poznania (Winogrady, rondo Śródka) oraz Swarzędza.

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544