Pracownik przygotowania produkcji
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Solaris Bus & Coach
30. 4. 2024

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie.
Obecnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy w Środzie Wielkopolskiej na stanowisko: Pracownik/ Pracowniczka działu przygotowania produkcji
Lokalizacja: Środa Wielkopolska lub Kijewo
System czasu pracy: zmianowy: 6-14 oraz 14-22 ( możliwe nadgodziny w soboty )
Warunki zatrudnienia - Umowa o pracę ( 2 miesiące, kolejna 7 miesięcy, na czas nieokreślony)
Zadania na powyższym stanowisku:
• Przygotowanie detali do spawania
• Wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu.
Oczekiwania wobec kandydatów:
• Doświadczenie w pracy na produkcji
• Umiejętności manulane,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Wdrożenie na stanowisku pracy,
• Możliwość odbycia kursu spawalniczego i/lub doszkolenia w zakresie spawania ( w ramach zatrudnienia)
• Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,
• Platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub Medicover Sport,
• Dofinansowanie do wakacji, premię roczną, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny.

  • Praca Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Pracownik kolei Legnica
  • Pracownik umysłowy Legnica
  • Pracownik fizyczny Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Pracownik socjalny Legnica
  • Pracownik biurowy Legnica
  • Pracownik na wysokościach Legnica
  • Pracownik instytucji kultury Legnica
  • Pracownik administracyjno - biurowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864