Pracownik przebudowy
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca przy przebudowie ekspozycji sklepowej,
  • układanie towaru zgodnie ze standardami sklepu,

Oczekujemy :

  • chęci do pracy,
  • sumienności i staranności,
  • dyspozycyjności do pracy w nocy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wkrętarka,

Jeżeli szukasz możliwości dorobienia do budżetu, jesteś dyspozycyjny w porach nocnych, a czynności manualne nie stanowią dla Ciebie problemu to oferta właśnie dla Ciebie!

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 33zł/h brutto
  • dodatkową premię przy 100% frekwencji na przebudowach
  • pracę dorywczą na umowę zlecenie (zlecenia trwają 4-5 dni, możliwość kilku takich zleceń w miesiącu)
  • możliwość dłuższej współpracy

  • Praca Żory
  • Pracownik fizyczny Żory
  • Pracownik produkcji Żory
  • Pracownik biurowy Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532