Pracownik Produkcyjny / Pracowniczka Produkcyjna
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Krojenie i układanie materiałów produkcyjnych na formie według instrukcji

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy z chemią
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premię za polecenie pracownika (500-1000 zł)

Praca na produkcji – również dla kobiet!

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648