Pracownik produkcyjny/Praca dla każdego!/Dojazd!
  • Wąwolnica
Wąwolnica, Wąwolnica, Lubelskie, Polska
HRQ Engineering
24. 7. 2024

Jesteśmy agencją pracy która działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR. W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób chętnych na stanowisko :
Pracownik linii produkcyjnej:
Zakres obowiązków:
Realizacja zadań przy produkcji kabli światłowodowych
Dbałość o jakość wykonywanych produktów
Terminowa realizacja planów produkcyjnych
Wymagania:
Chęć do pracy
Dyspozycyjność
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym
Pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Ubezpieczenie grupowe
Karta podarunkowa
Prywatna opieka medyczna
Jesteś zainteresowany aplikuj!
Szukasz swojej pierwszej pracy? Nie zwlekaj aplikuj!
Pracodawca zapełnia dojazd z innych miejscowości: Tomaszów, Skierniewice
Praca dla każdego zapewniamy szybkie zatrudnienie!

  • Praca Wąwolnica
  • Pracownik biurowy Wąwolnica
  • Pracownik produkcji Wąwolnica
  • Pracownik fizyczny Wąwolnica
  • Wąwolnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941